HJORTEMOSEPergola HJORTEMOSE B3xL3xH2.3m lichtgrijs
Transformeer je buitenruimte met de HJORTEMOSE pergola. Met een verstelbare, waterafstotende doek en een duurzaam stalen frame creëert deze stijlvolle tuinpergola een gezellige omgeving voor elke gelegenheid. B3 x L3 x H2,3 m
Kenmerken
- Verstelbaar doek: Gemakkelijk heen en weer te trekken over het dak
- Waterafstotend: Het doek is bestand tegen lichte regen en dauw
- Stalen frame: Stevig en duurzaam
- Pinnen en touwen inbegrepen: Bevestig de pergola stevig aan je gazon
- Creëer een gezellige buitenruimte: Ideaal voor buitenevenementen of om te ontspannen in je tuin
Verstelbaar doek
De HJORTEMOSE pergola wordt geleverd met een verstelbare polyester doek. Je kunt het doek gemakkelijk over het dak heen en weer trekken met de riemen die eraan vastzitten. Zo kun je zelf bepalen of je van zonlicht of schaduw wilt genieten.
Waterafstotend
Het verstelbare doek is waterafstotend, waardoor het bestand is tegen lichte regen en dauw. Trek het doek over het dak en geniet van je buitenruimte zonder je zorgen te maken over het weer.
Stalen frame inclusief haringen en touwen
De pergola heeft een stevig stalen frame met poedercoating dat voor een goede stabiliteit zorgt. Je kunt het frame van de pergola gemakkelijk stevig aan je gazon bevestigen met de meegeleverde touwen en haringen.
Creëer een gezellige buitenruimte
Een pergola biedt een geweldige omgeving voor buitenevenementen of gewoon om te ontspannen in je tuin. Creëer een gezellige buitenruimte door bijvoorbeeld tuinmeubilair, potplanten en buitenverlichting toe te voegen. Met een afmeting van B3 x L3 x H2,3 m biedt de pergola voldoende ruimte voor je tuinmeubelset of loungeset.
Specificaties
| Afmeting | Breedte: 300 cm, Lengte: 300 cm, Hoogte: 230 cm |
|---|---|
| Afmeting pakket | Breedte: 14.5/21.5 cm, Lengte: 228/298 cm, Hoogte: 14.5/13 cm |
| Gewicht | 15/28 kg |
| Stang | Staal |
| Paal | Staal |
| Balk | Staal |
| Zeildoek | 100% polyester |
| Kleur | Licht grijs |
| Waterdruk | 1000 mm/cm² |
| Toebehoren | UV-beschermd, Waterafstotend |
| Inclusief | Knijpers en touwen |
| Blokkeert UV-straling tot | 98 % |
| Behandeling | Poedergecoat |
| Montage info | Doe het zelf pakket |
| Onderhoud | Schoonmaken met water en milde zeep. |
| Opslag | Binnen opbergen tijdens de winter |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Beoordelingen
Afdak
Super
Naam: Jos
Mooie pergola voor goede prijs
Mooie pergola die direct sfeer geeft aan je tuin. Beetje opleuken met hanglamp en je bent klaar voor de zomer! Makkelijk in elkaar te zetten, kwaliteit viel zeker niet tegen, toppertje!
Naam: Ariane
Pergola
Super mooie pergola,mooie kwaliteit voor een mooie prijs Goed op te zetten met 2 personen
Naam: Brigit
Pergola
Mooie pergola voor een betaalbare prijs , zeer goede kwaliteit
Naam: NGM Bergsteijn
Jysk Pergula
svarer til mine forventninger
Naam: Inger
Achizitie buna
Se monteaza in 2-3 ore de catre doi oameni. Raport calitate pret avantajos. Pergola de calitate la un pret foarte competitiv
Naam: Cristian
Szuper ár-érték arány
Stabil, jó árnyékot ad, nagyon elégedettek vagyunk vele.
Naam: Lilla
Πέργκολα jysk
Άψογη και πολύ όμορφη πέργκολα με στιβαρή κατασκευή. Την έβαλα στην μονοκατοικία μου στην αυλή.
Naam: ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
Odličan kvalitet i izgled!
Pergola je jako kvalitetna, lijepog modernog izgleda i jako praktična! Sve preporuke.
Naam: Pergola
Snygg
Relativt lätt att sätta ihop, blev dom jag hade tänkt mig.
Naam: Sandra
Levering
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.
