VANDREFALKKlaptafel VANDREFALK 64x63 hardhout
Aanbevolen producten
Klaptafel in geolied FSC®-hardhout met een ingebouwde plantenbak om je favoriete planten te tonen. Deze rechthoekige tafel is opklapbaar en ideaal voor compacte balkons, en biedt een praktische en stijlvolle oplossing voor buiten. B64 x L63 x H78 cm
| Afmeting gemonteerd | Breedte: 64 cm, Lengte: 63 cm, Hoogte: 78 cm |
|---|---|
| Tafelhoogte - van vloer tot laagste punt van frame | 74 cm |
| Afmeting pakket | Breedte: 68 cm, Lengte: 81 cm, Hoogte: 25 cm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Materiaal | Frame: Massief acaciahout, Poten: Massief acaciahout |
| Meubeldop | Polypropyleen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Functie | Inklappen |
| Behandeling | Wit geolied |
| Kleur | Naturel |
| Kenmerk | Geschikt voor het balkon |
| Montage info | Doe het zelf pakket |
| Milieu en gezondheid certificaat | Alle materialen die worden gebruikt in producten met dit label zijn afkomstig uit bossen die zijn gecontroleerd door een onafhankelijke derde partij om te bevestigen dat ze worden beheerd volgens de strenge sociale en milieunormen van FSC®. Kijk voor producten met het FSC-label in de winkels en online. |
| Onderhoud | Behandel met houtolie volgens de bijgesloten handleiding. |
| Opslag | Binnen opbergen tijdens de winter |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
I use it for laptop
Я взяла цей столик для роботи вдома. На ньому ідеально лежить ноутбук, зручно рукам користуватися оптичною мишею. В ящик я складаю канцелярські вироби, задовгі дроти від девайсів, папери, папки (це все не падає, як зі звичайних столів. Столик компактний і дуже круто вписався в стиль кімнати. Я думаю, його можна використовувати для оздоблення робочих місць вдома, на лоджії, на балконі. Столик міцний, не хитається, додається сертифікат якості деревини.
Naam: Олеся
Amire való, azt tudja
Pontosan azt adja, amit egy asztalos virágtartótól elvárok. Lehet bele virágot rakni, a kinyitható részre pedig kávét. Illetve összerakni sem volt nehéz egyáltalán, mivel a kiállítási darabot vettem meg.
Naam: Éva
Klapptisch VANDREFALK 64x63 Hartholz Artikel: 6425050
Wie immer sehr gute Qualität und einfache Montage
Naam: Wolfgang Hagedorn
Pent, stødig, enkelt å sette sammen
Godt produkt. Enkelt å montere. Stødig.
Naam: Guro
Mesa exterior
Muy bonita y estable
Naam: Eni
Smukt foldebord med multifunktioner
Vandrefalk foldebord har en indbygget plantekasse, hvor man kan have sine favorit krydderurter eller ynglingsblomster . Foldebordet er meget stabilt, så man spise en god frokost med en veninde eller arbejde med sin PC ude på altanen. Total ideel til små eller kompakte altaner, fordi foldebordet giver en smuk, harmonisk og vigtigst af alt, praktisk funktionsløsning. Olieret hårdttræ, der bare er blødt og behageligt, at røre ved. God brugervejledning og hurtig, at samle. Et fund til prisen og kan varmt anbefale produktet.
Naam: Mette H. Christensen
Meget tilfreds
Flot bord, nemt at samle.
Naam: Ole Jensen
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.