VELFJORDEN + FLYAbasicBoxspring 140x200 VELFJORDEN + FLYA grijs-40 hard
Afmeting:
Aanbevolen producten
VELFJORDEN boxspring 140x200 cm met FLYA topmatras is een elegante slaapoplossing ontworpen om je de hele nacht door ondersteuning en comfort te bieden. Boxsprings combineren meerdere matraslagen voor gebalanceerd comfort, ondersteuning en diepte.
Inbegrepen
- 1 topmatras met polyetherschuim. Hoogte: 4 cm
- 1 springveermatras met gerichte ondersteuning
- 1 bedbodem
- Poten en hoofdbord zijn apart verkrijgbaar
Kenmerken
- Afmetingen: B140 x L200 cm. Hoogte: 43 cm
- Hard matras: Stabiel en ondersteunend
- Kleur: Grijs-40
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Getest op schadelijke stoffen
- FSC® Mix: Hout en bosmaterialen in dit product zijn afkomstig uit FSC® gecertificeerde, gerecycleerde of gecontroleerde bronnen
Hard matras
Een hard matras helpt het lichaamsgewicht gelijkmatig te verdelen, wat zorgt voor een stabiel ligoppervlak en optimale ondersteuning gedurende de hele nacht. Comfort is persoonlijk, maar over het algemeen geldt: hoe zwaarder je bent, hoe steviger je matras best is, en omgekeerd. Het matras moet zacht of stevig genoeg zijn om je wervelkolom in een rechte lijn te houden.
1 topmatras met polyetherschuim
Polyetherschuim is een veelgebruikt type schuim dat stevige ondersteuning biedt en geschikt is voor dagelijkse slaapbehoeften. Het kan het bed iets steviger doen aanvoelen. De hoes kan op 60°C gewassen worden.
1 springveermatras met gerichte ondersteuning
Het springveermatras is ontworpen om gerichte ondersteuning te bieden. Hij bestaat uit 3 comfortlagen, waaronder bonellveren en polyetherschuim, die elk bijdragen aan de diepte en algehele ondersteuning. Bonellveren zijn onderling verbonden en zorgen voor een gelijkmatige, stevige ondersteuning over het gehele slaapoppervlak.
1 bedbodem
De bodem zorgt voor verbeterde stabiliteit en ondersteuning voor het matras erboven. Dit draagt bij aan een meer gebalanceerde slaapervaring.
Kleur
Combineer je bed met een hoofdbord in dezelfde kleurcode Grijs-40 voor een samenhangende look. Een hoofdbord voegt stijl toe aan je kamer en helpt vlekken op de muur te verminderen die kunnen ontstaan wanneer je er dicht tegen slaapt.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Het matras is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel, van stoffen en vullingen tot garen en ritsen, getest wordt door onafhankelijke OEKO-TEX® instituten en voldoet aan strenge limieten voor schadelijke stoffen.
FSC® Mix
Het FSC® Mix label geeft aan dat al het hout en bosmaterialen in dit product afkomstig zijn uit een combinatie van FSC® gecertificeerde bossen, gerecycleerde bronnen en FSC® gecontroleerd hout.
Productiegeur verdwijnt na verloop van tijd
Wanneer je een nieuw matras krijgt, kan je een lichte productiegeur opmerken. Dit is volledig onschadelijk en verdwijnt na verloop van tijd. Het matras laten luchten of stofzuigen kan dit proces versnellen.
Wij helpen je graag het juiste matras te kiezen
Wil je meer weten over welk matras het beste bij je past? Lees dan onze gidsen of bezoek je lokale JYSK-winkel. Daar kan je verschillende opties testen en krijg je advies bij het kiezen van het juiste matras op basis van je slaaphouding en andere persoonlijke voorkeuren.
Deze set omvat:
Specificaties
| Hoogte excl. poten/onderstel | 43 cm |
|---|---|
| Afmeting | Breedte: 140 cm, Lengte: 200 cm |
| Afmeting | 140x200 |
| Hoofdbord | Exclusief |
| Hardheid | Hard |
| Type vering | Bonell |
| Kern topmatras | Polyetherschuim |
| Matras kleur | Grijs-40 |
| Milieu en gezondheid certificaat | FSC® Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kwaliteit | BASIC |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specificaties - Boxspring 140x200cm VELFJORDEN grijs-40 hard
| Hardheid | Hard |
|---|---|
| Het bed bestaat uit | 1 box + 1 matras |
| Hoofdbord | Exclusief |
| Matras kleur | Grijs-40 |
| Box matras klemmen | Exclusief |
| Montage info | Doe het zelf pakket |
| Springveermatras | |
| Afmeting | Breedte: 140 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 17 cm |
| Comfortlaag 1 (van bovenaf) | 20 mm polyetherschuim 25 kg/m³ |
| Springveer laag 1 (van bovenaf) | 13 cm Bonell veren bieden een stevig en relatief stabiel matras. |
| Type vering | Bonell veren bieden een stevig en relatief stabiel matras. |
| Aantal veren/m² | 110 |
| Comfortlaag 4 | 20 mm polyetherschuim 25 kg/m³ |
| Stof materiaal | 100% polyester // 64% polypropyleen/36% polyester |
| Bodem | |
| Afmeting | Breedte: 140 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 22 cm |
| Hoogte houten frame | 22 cm |
| Aantal latten | 13 |
| Kleur | Grijs |
| Afzonderlijk wassen | Alleen bij de vlek reinigen |
| Stof | |
| Materiaal tijk | 100% polyester // 64% polypropyleen/36% polyester |
| Afzonderlijk wassen | Alleen bij de vlek reinigen |
| Totale afmeting | Breedte: 140 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 39 cm |
| Afmeting | 140x200 |
| Poten en ombouw | Excl. |
| Verpakt - lattenbodem | Plat verpakt in karton |
| Verpakt - springveermatras | Opgerold verpakt in karton |
| Gewicht | 61,85 kg |
| Milieu en gezondheid certificaat | Producten die dit label dragen zijn gemaakt met een mix van materialen uit FSC®-gecertificeerde bossen, gerecycleerde materialen, en/of FSC-gecontroleerd hout. Hoewel gecontroleerd hout niet afkomstig is uit FSC-gecertificeerde bossen, vermindert het wel het risico dat het materiaal afkomstig is van onaanvaardbare bronnen. Kijk voor producten met het FSC-label in winkels en online. Dit product is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel is getest door onafhankelijke OEKO-TEX®-instituten en voldoet aan strenge normen voor schadelijke stoffen. |
| Kwaliteit | BASIC |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specificaties - Topmatras 140x200cm FLYA
| Matrastype | Topmatras |
|---|---|
| Afmeting | Breedte: 140 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 4 cm |
| Afmeting | 140x200 |
| Verpakt | Opgerold verpakt in karton |
| Verpakkingsgrootte | Breedte: 28 cm, Lengte: 105 cm, Hoogte: 28 cm |
| Kern | 30 mm polyetherschuim 25 kg/m³ |
| Kern samenstelling | Polyetherschuim |
| Materiaal tijk | 100% polyester (100% gerecycled) |
| Materiaal | Gebreid, Geweven |
| Stikwerk | 200 g/m² polyester |
| Kleur | Wit |
| Wasinstructies | 60°C, alleen de tijk |
| Bleken | Niet bleken |
| Drogen | Kan niet in de droger |
| Strijken | Niet strijken |
| Droog en nat reinigen | Niet chemisch reinigen |
| Instructie | Altijd wassen met soortgelijke kleuren, Zorg dat de rits dicht is voor het wassen, Wasbare tijk |
| Milieu en gezondheid certificaat | Dit product is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel is getest door onafhankelijke OEKO-TEX®-instituten en voldoet aan strenge normen voor schadelijke stoffen. |
| Kwaliteit | BASIC |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Beoordelingen
Dåligt produkt
Sönder vid leverans. Dåligt kvalitet. Hoppas vi får snabbt hjälp.
Naam: Ingrid Johansson
Levering
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.
