VODSKOVCampingbed VODSKOV 65x125 donkergrijs
Aanbevolen producten
| Materiaal | Schuim, PP (polypropyleen), Polyester |
|---|---|
| Kleur | Donker grijs |
| Afmeting gemonteerd | Breedte: 65 cm, Lengte: 125 cm, Hoogte: 77 cm |
| Slaapoppervlak | Breedte: 60 cm, Lengte: 120 cm |
| Montage info | Kant en klaar pakket |
| Afmeting pakket | Breedte: 21 cm, Lengte: 21 cm, Hoogte: 78 cm |
| Kenmerk | Inklapbaar |
| Gewicht | 8 kg |
| Aantal colli | 1 |
| Max. belasting | 13,5 kg |
| Inclusief | Draagtas, Slaapmatje |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Rejseseng
En praktisk rejseseng. skal nok finde ud af det, prisen er god. Men var en umulige opgave, at få den låst.
Naam: Mariane Thomsen
Flott seng
Bruker den daglig som en lekegrind, fint til den slags bruk. Aldri klappet den sammen enda, så vet ikke hvor enkel den er å ha med å gjøre. Passer utmerket med madrass oppi. Frøkna trives godt. Bare masse tomler opp, vet ikke hva jeg skulle gjort uten denne.
Naam: Sarah
Πολύ καλό
Καλή ποιότητα; ασφαλής; εύκολη συναρμολόγηση; σε τσάντα μεταφοράς; καλή τιμή
Naam: Antonella
Håbløs
Fuldstændig håbløs at slå op og slå sammen igen.
Naam: Susanne Nowak
Vil ikke låse slået op
Mage til skrammel! Vil ikke låse, når man slår den op, så den dur ikke til noget!
Naam: Steen
Top product
I bought it for holidays and it is very great and solid product, smart and easy to assemble in 2 minutes.
Naam: Matteo
Pohja hankala
Muuten hyvä, mutta pohjan takaisin taistelu osoittautui aivan mahdottomaksi.
Naam: Elina mikkola
Lätt att fälla upp och ihop
Möter förväntningarna. Enkelt att fälla upp och ihop. Använt 3-4 gånger nu och ca 1-3 nätter per gång. 18 månaders barn som använt utan problem.
Naam: E
Veldig fornøyd
Dette er en veldig god seng . kjøpte itilegg en god madrass og pustende tisselaken på ikea 60x120 cm til. Har brukt sengen MYE både hjemme og på reise. Helt fantastisk med pustende mesh rundt hele sengen så er barnet sikret et sunt og trygt sovemiljø. Samtidig er det godt at smokken ikke detter på gulvet i løpet av natten eller armer og ben mellom sprinklene som på en vanlig baby sprinkelseng.
Naam: Ragnhild
Hurtig og nem!
Fantastisk weekend seng som man skal folde ud på 10 sekunder. Man skal bare huske at tage siderne på FØR man slår bunden ned.
Naam: Jeanette Probst
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.
