HOLMELVA + KOLAplusBoxspring 120x200 HOLMELVA + KOLA grijs-40 heel stevig
Afmeting:
Aanbevolen producten
HOLMELVA boxspring 120x200 cm met KOLA topmatras is een elegante slaapoplossing ontworpen om je de hele nacht door ondersteuning en comfort te bieden. Boxsprings combineren meerdere matraslagen voor gebalanceerd comfort, ondersteuning en diepte.
Inbegrepen
- 1 topmatras met latex. Hoogte: 5 cm
- 1 springveermatras met gerichte ondersteuning
- 1 bodem
- Poten en hoofdbord zijn apart verkrijgbaar
Kenmerken
- Afmetingen: B120 x L200 cm. Hoogte: 53 cm
- Heel stevig matras: Onmiddelijke en sterke ondersteuning
- Kleur: Grijs-40
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Getest op schadelijke stoffen
- FSC® Mix: Hout en bosmaterialen in deze springmatras en bodem zijn afkomstig uit FSC®-gecertificeerde, gerecycleerde of gecontroleerde bronnen
- DREAMZONE®: Kwaliteitsmatrassen en -bedden aan een betaalbare prijs, exclusief verkrijgbaar bij JYSK
- 15 jaar garantie: een duurzame keuze
Heel stevig matras
Een heel stevig matras biedt direct steun, waardoor je de hele nacht nauwelijks wegzakt. Comfort is persoonlijk, maar over het algemeen geldt: hoe zwaarder je bent, hoe steviger je matras moet zijn, en omgekeerd. De matras moet zacht of stevig genoeg zijn om je wervelkolom in een rechte lijn te houden.
1 topmatras met latex
Latex voelt veerkrachtig en soepel aan. Het past zich snel aan je bewegingen aan en biedt je nacht na nacht de juiste ondersteuning. Een ademend topmatras met latex kan je helpen droog en comfortabel te blijven als je het tijdens het slapen snel warm krijgt. Het kan het bed iets zachter doen aanvoelen. De hoes kan op 60°C gewassen worden.
1 springveermatras met gerichte ondersteuning
De springveermatras is ontworpen om gerichte ondersteuning te bieden door de combinatie van comfortzones en lagen. Hij is verdeeld in 7 comfortzones en 3 comfortlagen, waaronder pocketveren en polyetherschuim, die elk bijdragen aan de diepte en algehele ondersteuning. Elke pocketveer zit in een eigen stoffen zakje en past zich individueel aan je lichaam aan. Dit zorgt voor een flexibel en ondersteunend matras.
1 bodem
De bodem zorgt voor meer stabiliteit en ondersteuning van de matras erboven. Dit draagt bij aan een evenwichtigere slaapervaring.
Kleur
Combineer je bed met een hoofdbord in dezelfde kleurcode Grijs-40 voor een samenhangende look. Een hoofdbord voegt stijl toe aan je kamer en helpt vlekken op de muur te verminderen die kunnen ontstaan wanneer je er dicht tegen slaapt.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Dit product is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel, van stoffen en vullingen tot garen en ritsen, getest wordt door onafhankelijke OEKO-TEX® instituten en voldoet aan strenge limieten voor schadelijke stoffen.
FSC® Mix
Het FSC® Mix-label geeft aan dat al het hout en bosmaterialen in deze springmatras en bodem afkomstig zijn uit een combinatie van FSC®-gecertificeerde bossen, gerecycleerde bronnen en FSC®-gecontroleerd hout.
DREAMZONE®
DREAMZONE® zet zich in om je slaap te verbeteren met individuele oplossingen binnen matrassen en bedden. Kwaliteit en functionaliteit staan centraal en dat al sinds de oprichting in Denemarken in 2003. DREAMZONE® is exclusief verkrijgbaar bij JYSK.
15 jaar garantie
Alle PLUS-boxsprings worden geleverd met een verlengde garantie van 15 jaar, zodat je met vertrouwen je matras kunt kiezen.
Productiegeur verdwijnt na verloop van tijd
Wanneer je een nieuwe matras krijgt, kan je een lichte productiegeur opmerken. Dit is volledig onschadelijk en verdwijnt na verloop van tijd. De matras laten luchten of stofzuigen kan dit proces versnellen.
Wij helpen je graag de juiste matras te kiezen
Wil je meer weten over welke matras het beste bij je past? Lees dan onze gidsen of bezoek je lokale JYSK winkel. Daar kan je verschillende opties testen en krijg je advies bij het kiezen van de juiste matras op basis van je slaaphouding en andere persoonlijke voorkeuren.
Deze set omvat:
Specificaties
| Hoogte excl. poten/onderstel | 53 cm |
|---|---|
| Afmeting | Breedte: 120 cm, Lengte: 200 cm |
| Afmeting | 120x200 |
| Hoofdbord | Exclusief |
| Hardheid | Heel stevig |
| Type vering | |
| Kern topmatras | Latex |
| Matras kleur | Grijs-40 |
| Milieu en gezondheid certificaat | FSC® 100%, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kwaliteit | PLUS |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specificaties - Boxspring 120x200 HOLMELVA opbergruimte grijs-40 heel stevig
| Hardheid | Heel stevig |
|---|---|
| Het bed bestaat uit | 1 box + 1 matras |
| Hoofdbord | Exclusief |
| Matras kleur | Grijs-40 |
| Opbergruimte | Onder het matras |
| Montage info | Doe het zelf pakket |
| Springveermatras | |
| Aantal zones | 7 |
| Afmeting | Breedte: 120 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 24 cm |
| Comfortlaag 1 (van bovenaf) | 20 mm polyetherschuim 25 kg/m³ |
| Springveer laag 1 (van bovenaf) | 13 cm Elke pocketveer wordt beschermd door een stoffen zak, wat zorgt voor een flexibel matras, de duurzaamheid verhoogt en het geluid vermindert. |
| Type vering | Elke pocketveer wordt beschermd door een stoffen zak, wat zorgt voor een flexibel matras, de duurzaamheid verhoogt en het geluid vermindert. |
| Aantal veren/m² | 240 |
| Comfortlaag 4 | 20 mm polyetherschuim 25 kg/m³ |
| Stof materiaal | 100% polyester // 64% polypropyleen/36% polyester |
| Bodem | |
| Afmeting | Breedte: 120 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 24 cm |
| Hoogte houten frame | 24 cm |
| Aantal latten | 0 |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Afzonderlijk wassen | Afnemen met een vochtige doek |
| Stof | |
| Materiaal tijk | 100% polyester // 64% polypropyleen/36% polyester |
| Afzonderlijk wassen | Afnemen met een vochtige doek |
| Totale afmeting | Breedte: 120 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 48 cm |
| Afmeting | 120x200 |
| Poten en ombouw | Excl. |
| Verpakt - lattenbodem | Verpakt in kartonnen doos |
| Verpakt - springveermatras | Verpakt in kartonnen doos |
| Gewicht | 51,69 kg |
| Milieu en gezondheid certificaat | Alle materialen die worden gebruikt in producten met dit label zijn afkomstig uit bossen die zijn gecontroleerd door een onafhankelijke derde partij om te bevestigen dat ze worden beheerd volgens de strenge sociale en milieunormen van FSC®. Kijk voor producten met het FSC-label in de winkels en online. Dit product is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel is getest door onafhankelijke OEKO-TEX®-instituten en voldoet aan strenge normen voor schadelijke stoffen. |
| Garantie | 15 jaar garantie op het matras |
| Kwaliteit | PLUS |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specificaties - Topmatras 120x200cm KOLA
| Matrastype | Topmatras |
|---|---|
| Afmeting | Breedte: 120 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 5 cm |
| Afmeting | 120x200 |
| Verpakt | Opgerold verpakt in karton |
| Verpakkingsgrootte | Breedte: 36 cm, Lengte: 36 cm, Hoogte: 66 cm, Diameter: 36 cm |
| Kern | Latex |
| Kern samenstelling | 70% synthetisch latex/30% natuurlijk latex |
| Materiaal tijk | 100% polyester (100% gerecycled), microvezel |
| Materiaal | Gebreid |
| Stikwerk | 300g/m² polyester + 30g/m² niet-geweven polyester |
| Kleur | Wit |
| Wasinstructies | 60°C, alleen de tijk |
| Bleken | Niet bleken |
| Drogen | Kan niet in de droger |
| Strijken | Niet strijken |
| Droog en nat reinigen | Niet chemisch reinigen |
| Instructie | Altijd apart wassen, Altijd wassen met soortgelijke kleuren, Zorg dat de rits dicht is voor het wassen, Wasbare tijk |
| Milieu en gezondheid certificaat | Dit product is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel is getest door onafhankelijke OEKO-TEX®-instituten en voldoet aan strenge normen voor schadelijke stoffen. |
| Eigenschappen | Ventilatiegaten |
| Kwaliteit | PLUS |
| Gewicht | 10 kg |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Beoordelingen
Over het merk
DREAMZONE - Beter slapen begint hier
DREAMZONE® is erop gericht om je nachtrust te verbeteren met individuele oplossingen op het gebied van matrassen en bedden. Kwaliteit en functionaliteit zijn essentieel en dit geldt al sinds het merk in 2003 in Denemarken werd opgericht. DREAMZONE is ontwikkeld in Scandinavië en biedt een geweldige prijs-kwaliteitverhouding.
Dankzij het ruime aanbod aan designs en materialen vind je altijd de ideale oplossing. DREAMZONE biedt springveren- en schuimmatrassen die passen in het bedframe van jouw keuze, boxmatrassen voor een eenvoudigere en lichtere look, boxsprings die functionaliteit combineren met design, en verstelbare bedden die veelzijdigheid en flexibiliteit bieden. Voor nog meer comfort en om jouw matras te beschermen, biedt DREAMZONE ook diverse topmatrassen en matrasbeschermers.
Het grootste deel van de matrassen is gecertificeerd volgens de OEKO-TEX® Standard 100. Dit is wereldwijd het meest toonaangevende gezondheidslabel voor textielproducten. Bovendien wordt DREAMZONE geleverd met een garantie tot 25 jaar.
Levering
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.
