VEFNA + MURUplusBoxspring 120x200 VEFNA + MURU zand-91 zacht
Afmeting:
Aanbevolen producten
De VEFNA boxspring van 120x200 cm met MURU topmatras is ontworpen om je de hele nacht door ondersteuning en comfort te bieden. Boxsprings combineren meerdere matraslagen voor een evenwichtige combinatie van comfort, ondersteuning en dikte.
Wat is inbegrepen?
- 1 topmatras met traagschuim. Dikte: 5 cm
- 1 springveermatras met gerichte ondersteuning
- 1 bedbodem
- Poten en hoofdbord kunnen apart worden aangeschaft
Kenmerken
- Afmetingen: B120 x L200 cm. Hoogte: 46 cm
- Zacht matras: Zacht en aanpasbaar
- Kleur: Zand-91
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Getest op schadelijke stoffen
- FSC® Mix: Hout en bosbouwmaterialen in dit product zijn afkomstig van FSC®-gecertificeerde, gerecyclede of andere gecontroleerde bronnen
- DREAMZONE®: Kwaliteitsmatrassen en -bedden voor een redelijke prijs, exclusief verkrijgbaar bij JYSK
- 15 jaar garantie: Een duurzame keuze
Zacht matras
Een zacht matras past zich goed aan je lichaam aan en geeft een gevoel van diepte. Een zacht matras is vooral geschikt voor lichtere personen; over het algemeen geldt: hoe zwaarder je bent, hoe steviger het matras moet zijn, en omgekeerd. Het matras moet zacht of stevig genoeg zijn om je wervelkolom in een rechte lijn te houden.
1 topmatras met traagschuim
Traagschuim vormt zich precies naar je lichaam. Het verdeelt je gewicht gelijkmatig, wat de druk op je spieren en gewrichten verlicht. Het kan het bed iets steviger laten aanvoelen. De hoes kan gewassen worden op 60°C.
1 springveermatras met gerichte ondersteuning
Het springveermatras is ontworpen om gerichte ondersteuning te bieden door de combinatie van comfortzones en lagen. Het matras is verdeeld in 7 comfortzones en 3 comfortlagen, met pocketveren en polyetherschuim, die elk bijdragen aan de diepte en algehele ondersteuning. Elke pocketveer is omhuld door een eigen stoffen hoes en past zich individueel aan je lichaam aan. Dit zorgt voor een flexibele en ondersteunende matras.
1 bedbodem
De bedbodem biedt verbeterde stabiliteit en ondersteuning voor het matras. Dit draagt bij aan een evenwichtiger slaapervaring.
Kleur
Stem je bed af op een hoofdbord in dezelfde kleurcode zand-91 voor een samenhangende look. Een hoofdbord geeft je slaapkamer stijl en helpt beschadigingen aan de muur te voorkomen die kunnen ontstaan als je er dichtbij slaapt.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Dit product is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel is getest door onafhankelijke OEKO-TEX® instituten en voldoet aan strenge limieten voor schadelijke stoffen.
FSC® mix
Het FSC® mix label geeft aan dat al het hout en de bosmaterialen in dit product afkomstig zijn van een combinatie van FSC®-gecertificeerde bossen, gerecyclede bronnen of FSC®-gecontroleerd hout.
DREAMZONE®
DREAMZONE® streeft ernaar je slaap te verbeteren met individuele oplossingen in matrassen en bedden. Kwaliteit en functionaliteit zijn essentieel en dat is al zo sinds de oprichting in Denemarken in 2003. DREAMZONE® is exclusief verkrijgbaar bij JYSK.
15 jaar garantie
Alle PLUS boxsprings worden geleverd met een verlengde garantie van 15 jaar, zodat je vol vertrouwen je matras kunt kiezen.
Productiegeur verdwijnt na verloop van tijd
Wanneer je een nieuw matras in huis haalt, kun je een lichte productiegeur waarnemen. Deze is volkomen onschadelijk en verdwijnt na verloop van tijd. Het luchten of stofzuigen van het matras kan dit proces versnellen.
Wij helpen je bij het kiezen van het juiste bed
Lees onze gidsen of bezoek je lokale JYSK-winkel voor meer informatie over welk bed het beste bij je past. Daar kun je verschillende opties uitproberen en advies krijgen bij het kiezen van de juiste optie op basis van je slaaphouding en andere persoonlijke voorkeuren.
Deze set omvat:
Specificaties
| Hoogte excl. poten/onderstel | 46 cm |
|---|---|
| Afmeting | Breedte: 120 cm, Lengte: 200 cm |
| Afmeting | 120x200 |
| Hoofdbord | Exclusief |
| Hardheid | Zacht |
| Type vering | |
| Kern topmatras | Traagschuim |
| Matras kleur | Zand-91 |
| Milieu en gezondheid certificaat | FSC® Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kwaliteit | PLUS |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specificaties - Boxspring 120x200 VEFNA zand-91 zacht
| Hardheid | Zacht |
|---|---|
| Het bed bestaat uit | 1 box + 1 matras |
| Hoofdbord | Exclusief |
| Matras kleur | Zand-91 |
| Montage info | Doe het zelf pakket |
| Springveermatras | |
| Aantal zones | 7 |
| Afmeting | Breedte: 120 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 19 cm |
| Comfortlaag 1 (van bovenaf) | 20 mm polyetherschuim 23 kg/m³ |
| Springveer laag 1 (van bovenaf) | 15 cm Elke pocketveer wordt beschermd door een stoffen zak, wat zorgt voor een flexibel matras, de duurzaamheid verhoogt en het geluid vermindert. |
| Type vering | Elke pocketveer wordt beschermd door een stoffen zak, wat zorgt voor een flexibel matras, de duurzaamheid verhoogt en het geluid vermindert. |
| Aantal veren/m² | 250 |
| Comfortlaag 4 | 20 mm polyetherschuim 23 kg/m³ |
| Stof materiaal | 100% polypropyleen // 100% polyester |
| Bodem | |
| Afmeting | Breedte: 120 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 22 cm |
| Hoogte houten frame | 22 cm |
| Aantal latten | 14 |
| Kleur | Zand |
| Afzonderlijk wassen | Afnemen met een vochtige doek |
| Stof | |
| Materiaal tijk | 100% polypropyleen // 100% polyester |
| Afzonderlijk wassen | Afnemen met een vochtige doek |
| Totale afmeting | Breedte: 120 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 41 cm |
| Afmeting | 120x200 |
| Poten en ombouw | Excl. |
| Verpakt - lattenbodem | Plat verpakt in karton |
| Verpakt - springveermatras | Opgerold verpakt in karton |
| Gewicht | 54,96 kg |
| Milieu en gezondheid certificaat | Producten die dit label dragen zijn gemaakt met een mix van materialen uit FSC®-gecertificeerde bossen, gerecycleerde materialen, en/of FSC-gecontroleerd hout. Hoewel gecontroleerd hout niet afkomstig is uit FSC-gecertificeerde bossen, vermindert het wel het risico dat het materiaal afkomstig is van onaanvaardbare bronnen. Kijk voor producten met het FSC-label in winkels en online. Dit product is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel is getest door onafhankelijke OEKO-TEX®-instituten en voldoet aan strenge normen voor schadelijke stoffen. |
| Garantie | 15 jaar garantie op het matras |
| Kwaliteit | PLUS |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specificaties - Topmatras 120x200cm MURU
| Matrastype | Topmatras |
|---|---|
| Afmeting | Breedte: 120 cm, Lengte: 200 cm, Hoogte: 5 cm |
| Afmeting | 120x200 |
| Verpakt | Opgerold verpakt in karton |
| Verpakkingsgrootte | Breedte: 38 cm, Lengte: 105 cm, Hoogte: 38 cm |
| Kern | Traagschuim |
| Kern samenstelling | 40 mm traagschuim 30 kg/m³ |
| Materiaal tijk | 100% polyester (100% gerecycled) |
| Materiaal | Gebreid |
| Stikwerk | 300 g/m² polyester |
| Kleur | Wit |
| Wasinstructies | 60°C, alleen de tijk |
| Bleken | Niet bleken |
| Drogen | Kan niet in de droger |
| Strijken | Niet strijken |
| Droog en nat reinigen | Niet chemisch reinigen |
| Instructie | Altijd wassen met soortgelijke kleuren, Zorg dat de rits dicht is voor het wassen, Wasbare tijk |
| Milieu en gezondheid certificaat | Dit product is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel is getest door onafhankelijke OEKO-TEX®-instituten en voldoet aan strenge normen voor schadelijke stoffen. |
| Kwaliteit | PLUS |
| Gewicht | 10,12 kg |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Beoordelingen
Over het merk
DREAMZONE - Beter slapen begint hier
DREAMZONE® is erop gericht om je nachtrust te verbeteren met individuele oplossingen op het gebied van matrassen en bedden. Kwaliteit en functionaliteit zijn essentieel en dit geldt al sinds het merk in 2003 in Denemarken werd opgericht. DREAMZONE is ontwikkeld in Scandinavië en biedt een geweldige prijs-kwaliteitverhouding.
Dankzij het ruime aanbod aan designs en materialen vind je altijd de ideale oplossing. DREAMZONE biedt springveren- en schuimmatrassen die passen in het bedframe van jouw keuze, boxmatrassen voor een eenvoudigere en lichtere look, boxsprings die functionaliteit combineren met design, en verstelbare bedden die veelzijdigheid en flexibiliteit bieden. Voor nog meer comfort en om jouw matras te beschermen, biedt DREAMZONE ook diverse topmatrassen en matrasbeschermers.
Het grootste deel van de matrassen is gecertificeerd volgens de OEKO-TEX® Standard 100. Dit is wereldwijd het meest toonaangevende gezondheidslabel voor textielproducten. Bovendien wordt DREAMZONE geleverd met een garantie tot 25 jaar.
Levering
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.
