VEGGERSlaapfauteuil VEGGER grijze stof
Stof. Zit en rugkussens van schuim. 6 standen. De stoel is eenvoudig om te vormen tot een bed. Afmeting bed 73x220 cm. B73 x H60 x D74 cm
Specificaties
| Materiaal | PET, PP (polypropyleen), PUR Schuim, Polyester, Polyethyleenschuim, Staal |
|---|---|
| Materiaal | Zitting: PET, PP (polypropyleen), PUR Schuim, Polyester, Rugleuning: PP (polypropyleen), PUR Schuim, Polyester, Staal |
| Zitting | Stof: Polyester, Schuim materiaal: PUR Schuim, Schuim densiteit: 25 kg/m³ |
| Rugleuning | Stof: Polyester, Schuim materiaal: PP (polypropyleen), PUR Schuim, Schuim densiteit: 25 kg/m³ |
| Uitklapbaar gedeelte | Stof: Polyester, Schuim materiaal: PP (polypropyleen), PUR Schuim, Schuim densiteit: 25 kg/m³ |
| Vulling | Schuimvezel |
| Kleur | Grijs |
| Functie | 6 standen |
| Kenmerk | Inklapbaar |
| Afmeting gemonteerd | Breedte: 73 cm, Hoogte: 60 cm, Diepte: 74/220 cm |
| Hoogte zitting | 28 |
| Diepte zitting | 41 |
| Slaapoppervlak | Breedte: 74 cm, Lengte: 220 cm |
| Montage info | Kant en klaar pakket |
| Afmeting pakket | Breedte: 76 cm, Lengte: 118 cm, Hoogte: 24 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Max. belasting | 150 kg |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Beoordelingen
Highly recommend for small space
Absolutely love it!!!! It’s perfect for our small apartment room. It allows us to play games comfortably at the base of the bed without disturbing the person resting on it and it still leaves a bit of space for someone to pass by which is perfect for us. The back support is great, and you can easily sit cross-legged or stretch out your legs by adjusting the bottom part of the chair. It can also support two people so long as one is sitting on the other. Just make sure to position the backrest against a solid surface for extra support, especially when using it with two people, to avoid damaging it.
Naam: Charlene
Dla dorosłego jak i dziecka
Jedna gwiazdka mniej za szerokość - 10-15cm więcej by się przydało (dopłaciłbym) oraz poduszkę w nogach (za gruba). Co do fotela - dzieciak zadowolony, do oglądania filmów, grania itp. Ja zadowolony - lubię na nim siedzieć (mam ponad 180cm wzrostu), a nawet pracować na laptopie. Czasami można na nim spać, jak jest potrzeba. Nie spodziewałem się tak dobrego produktu.
Naam: mju
Страхотно диванче!
Напомня ми на японските футони и е много по-удобно от барбарон! Супер яко е, че е и разтегаемо легло.
Naam: Гргана Дамянова
Super
Spĺňa čo je od neho očakávané.
Naam: Oliver
Крісло-ліжко VEGGER сірий
Гарне крісло, дуже задоволена, зручне, м'яке. Рекомендую до купівлі.
Naam: Євгенія
Meget bra sovestol
Passer ypperlig som ekstra soveplass. Lett å bære. Enkel å bruke.
Naam: Ira S Ulvan
Fantastisk möbel
Jag är så imponerad av denna möbel. Den är lätt, smidig, enkel, skön att sitta i, fin. Den överträffar mina förväntningar helt.
Naam: Maria
Много добро
Практично и удобно. Доста по-функционално от пуф, е на същата цена. Много съм доволна.
Naam: Деница
Křesílko
Velmi pěkné,pohodlné
Naam: Irena
Rigtig lækker stol.
Vores 3 årige nyder at ligge i den, lige så meget som vi. Ville dog ønske den lige var 10-15 cm bredere, så vi bedre kan sidde en voksen og et barn.
Naam: Julie
Levering
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.
