KUGLEASKSierkussen KUGLEASK Ø40 wit
| Tijk | |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester (30% gerecycled) |
| Voering | 100% polyester (100% gerecycled) |
| Voering | 100% polypropyleen |
| Wasinstructie | Niet wassen |
| Bleken | Niet bleken |
| Drogen | Kan niet in de droger |
| Strijken | Niet strijken |
| Droog en nat reinigen | Niet chemisch reinigen |
| Instructie | Vlekken kunnen worden verwijderd met water |
| Gewicht | 230 g/m². |
| Gewicht dekking | 90 g |
| Afmeting | Diameter: 40 cm |
| Kleurmethode | Geverfd |
| Kenmerk | Gewatteerd |
| Kleur | Wit |
| Design | Egaal |
| Sierkussen | |
| Vulling | 100% polyester (100% gerecycled) |
| Vulgewicht | 350 g |
| Wasinstructie | Niet wassen |
| Algemeen | |
| Milieu en gezondheid certificaat | Dit product is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel is getest door onafhankelijke OEKO-TEX®-instituten en voldoet aan strenge normen voor schadelijke stoffen. |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Superbe
Très beau coussin « coquillage » qui habille un canapé . Très bien rembourré. Je recommande
Naam: MARIE
KUGLEASK díszpárna 40cm, kerek
Gyönyörű kinézetű, kellemes tapintású, hurkolt anyagú díszpárna. Elolvasva a hozzászólásokat, hogy a közép-varrás elengedhet, úgy döntöttem, hogy nagyobb méretű gombokkal fogom rögzíteni a párna mindkét felén a közép-varratát. Nagyon jól mutat a kanapén a többi díszpárna előterében. Nem ülünk rá, csak max. a derekunkat támasztjuk ki vele. Ha valaki szunyókálni szeretne rajta, az használjon egy 30x30 cm-es kis törölközőt, hogy sokáig szép maradjon a párnája.
Naam: Zsuzsa
Ovečkový polštářek
Krásný polštářek, perfektní
Naam: Bohdana
Wunderschön
Das kissen ist bereits das 2. was ich gekauft habe. Einfach weil es so schön ist. Weich, stylisch und gute Qualität. Absolute Kaufempfehlung
Naam: Anita
Prelep jastuk!
Prelep jastuk! Okrugli beli bukle jastuk iz JYSK-a izgleda elegantno i moderno, a materijal je izuzetno mekan i prijatan. Odličan dekorativni detalj koji unosi toplinu u prostor. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Naam: Marija
Tynt
Faktisk jeg forventa at de skulle være filledie men de var tynne
Naam: Olavin
Удобни декоративни възглавници.
Много удобни и красиви декоративни възглавници, които са подходящи за всеки итериор. Купих общо 4 бр. и всички са в ежедневна употреба. Възглавниците са бели на цвят, а в инструкциите пише, че продукта не се пере, само това ме притеснявя.
Naam: Светлана Стоева
Skvělé podsedáky
Hodnotím za pět hvězdiček ! Rychlé dodání, možnosti vybrat si platbu, (mě vyhovuje dobírka) ! Nmůžu říct nic jiného,než dávám vám jedničku☆☆☆☆☆
Naam: YM
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.
