HVENPlisségordijn verduisterend HVEN 140x130 wit up/down
| Materiaal | 100% polyester |
|---|---|
| Instructie | Afnemen met een vochtige doek |
| Afmeting | Breedte: 140 cm, Hoogte: 130 cm |
| Afmeting incl. beslag | Ja |
| Breedte van de stof | 140 cm |
| Bedieningstype | Aanraken |
| Bedieningskant | Omkeerbaar |
| Buis | 23 mm |
| Hoogte bovenrail | 1,7 cm |
| Diepte bovenrail | 2,15 cm |
| Bodemrail | Aluminium rail |
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 190 g/m². |
| Kleurmethode | Geverfd |
| Kenmerk | Snoerloos, Omhoog en omlaag, Beugels voor wand- en plafondmontage worden geïnstalleerd door ze op de wand, het plafond of het raamkozijn te schroeven. Klembeugels zijn eenvoudig te klikken en te monteren op de raamvleugel en bieden je een installatie zonder schroeven of boren. De klembeugels zijn geschikt voor kantel- en draairamen. |
| Klembeugel bereik | 17-22 mm |
| Schroeven en muurpluggen | Exclusief |
| Schroeven en pluggen | Montageschroeven en pluggen zijn niet inbegrepen |
| Nazorg | Trek het gordijn regelmatig volledig op, zodat de plooien mooi blijven. |
| Jaloezie breedte | 20 mm |
| Inkorten | Kan aan beide kanten tot 6,5 cm worden ingekort |
| Wasinstructie | Niet wassen |
| Bleken | Niet bleken |
| Drogen | Kan niet in de droger |
| Strijken | Niet strijken |
| Droog en nat reinigen | Niet chemisch reinigen |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Plissegordijn verduisterend
Super goed verduisterend tegen fel.zonlicht. mijn raam is hoger dan hoogte plissegordijn, scheelt iets van 10cm. Het was ook nooit mijn intentie om mijn raam 100% af te sluiten, maar wel om de plissegordijn over de hele hoogte te kunnen schuiven. Dus de draad door de plissegordijn volledig vervangen voor langere, waardoor ik dat kon. Het was verassend eenvoudig. Super trots, want lijkt alsof ik het zo gekocht hebt, werkt goed en staat mooi!
Naam: Rotterdammer
Geen makkelijke installatie
Gordijnen zijn prachtig. Het in elkaar zetten is echt een -1 waard hele dag en avond zelf mee bezig geweest je moet ze ophangen dan trekken aan een touw naja veel gedoe 1 hangt nog scheef had er geen zin meer in. Zit ook niet heel stevig vast zal misschien niet passen maar vond het zonde om het weer terug te brengen heb nou eenmaal grotere ramen. Zit helaas in het midden kleine kiertjes wat licht doorlaat helaas
Naam: Juliëne
Handig en mooi
We hebben dit gekocht voor het raam in onze voordeur nadat we een buitenlamp hadden aangeschaft. Het plissé gordijn verduisterd goed en blijft goed op zijn plaats zitten. GEEN gerammel bij het openen of sluiten van de deur.
Naam: Cisca Leydes
Niet zo duur
Kwaliteit is wel prima en het is niet zo duur. Pluspunten: er zitten onderdelen bij voor 3 manieren van bevestigen. Minpunt: het kleine boutje en moertje bij de bevestiging zonder boren, de kop van de bout trekt door de houder heen. De hoekjes voor kozijn bevestiging zitten te weinig gaatjes in. Wel makkelijk zelf te boren. Om het draaien te voorkomen. De 4 bevestigingspunten van de touwtjes worden met maar 1 schroef of boutje vastgezet, deze gaat draaien. Is wel weer op te lossen met dubbelzijdig tape maar een beter ontwerp zou ook helpen. Bijvoorbeeld door met 2 schroefjes vast te zetten.
Naam: Klaas Jan
Plisee gordijn
Prima etiket prijs/kwaliteit
Naam: Anit
Aanrader
Heel blij met deze betaalbare plisségordijnen. Supermakkelijk te monteren, verduisteren goed en het ziet er mooi strak en clean uit. Hadden we niet verwacht voor deze prijs. Aanrader!
Naam: Silv
Plisségordijn
Vond de kwaliteit niks,je moest de touwtjes zo strak trekken dat het wilde blijven hangen,en was voor kantel kiepraam maar dat paste zowiezo niet over het kozijn heen. De andere twee vandaag terug gebracht. Helaas was het dit keer goedkoop toch duurkoop.
Naam: Connie
Plissé gordijn
Tevreden met resultaat, maar inkorten is minder eenvoudig dan het in filmpje lijkt.
Naam: Anja C
Blij mee !
Prima, verduistert boven verwachting. Monteren was best gedoe, maar uiteindelijk gelukt.
Naam: Ilse
Prima weroend plisse gordijn na improvisatie installatie
Zoals anderen ook aangeven, installatie is een uitdaging en het is beter om gezond verstand te gebruiken en niet precies alle installatie instructies te volgen. Verder werkt alles prima
Naam: Vinnie
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.
