DREJETKussenbox DREJET B160xH83xD79 antraciet grijs
Afmeting:
Kussenbox van gegalvaniseerd staal. Met eenvoudig te gebruiken hydraulisch deksel. Vorstbestendig. B160 x H83 x D79 cm
| Afmeting gemonteerd | Breedte: 160 cm, Hoogte: 83 cm, Diepte: 79 cm, Liter: 915 L |
|---|---|
| Afmeting pakket | Breedte: 164 cm, Lengte: 86 cm, Hoogte: 22 cm |
| Gewicht | 41 kg |
| Meubeldop | Polypropyleen |
| Materiaal | |
| Frame | Gegalvaniseerd staal |
| Zijkant | Gegalvaniseerd staal |
| Bovenkant | Gegalvaniseerd staal |
| Afmetingen binnenkant | Breedte:155 cm,Lengte:74 cm,Hoogte :80 |
| Kenmerk | Vorstbestendig, Hydraulisch deksel |
| Behandeling | Poedergecoat |
| Kleur | Antraciet grijs |
| Montage info | Doe het zelf pakket |
| Onderhoud | Schoonmaken met water en milde zeep. |
| Gebruik | Voor buiten |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Mooie kist
Mooie grote kist voor de kussens van de loungebank. Vrij simpel in elkaar te zetten met de top handleiding.
Naam: Esther
skrzynia na poduszki
Produkt godny polecenia. Skrzynia bardzo pakowna.
Naam: Mirosława
duża skrzynia
Skrzynia bardzo duża, po wyjęciu z pudła boki lekko powyginane ale po złożeniu wszystko się usztywnia, na pewno wolę bardziej niż plastikową skrzynię
Naam: Roman
Triche delikatna
Ogolne wrazenia ok. Skrecenie nie zajelo duzo czasu. Skrzynia pojemna i ladnie sie prezentuje. Ale troche za cienka blacha, za delikatna. Chociaz po skreceniu robi sie w miare stabilna.
Naam: Kamil Pawlak
Toppen
Jättebra och fin. Rymmer mycket!
Naam: Louise
Stabil och bra kvalitet
Inte det minsta ranglig. Känns rejäl och stabil och bra kvalitet. Ett plus att den är låsbar.
Naam: Maria
mario
skrzynia godna polecenia jestem bardzo zadowolona
Naam: Mariola
Bra material men väldigt skev
Materialet är rejält och skyddande, men tyvär är plåten väldigt skev så väldigt svår att dels sätta ihop men också svår att låsa/stänga locket.
Naam: Rodrigo
Drejet, baule porta cuscini per esterno
Buon prodotto, buon rapporto qualità/prezzo. Facile da montare (necessario essere in due). Elegante e funzionale.
Naam: Gianluigi
Auflagenbox
Tolles Produkt, gute Qualität, etwas schwieriger im Aufbau, wenn man es alleine macht!
Naam: Papke Jörg
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.