FRESIAPlaid FRESIA 140x200 gewatteerd groen/blauw
Specificaties
| Materiaal | 100% polyester (50% gerecycled) |
|---|---|
| Vulling | 100% polyester (100% gerecycled) |
| Wasinstructie | 40°C |
| Bleken | Niet bleken |
| Drogen | Kan niet in de droger |
| Strijken | * Strijken is mogelijk op lage temperatuur (max. 110ºC) |
| Droog en nat reinigen | Niet chemisch reinigen |
| Instructie | Altijd wassen met soortgelijke kleuren |
| Afmeting | Breedte: 140 cm, Lengte: 200 cm |
| Vulgewicht | 180 g/m². |
| Gewicht | 70 g/m². |
| Vulgewicht | 504 g |
| Gewicht dekking | 426 g |
| Kleurmethode | Gedrukt |
| Kenmerk | Gewatteerd |
| Design | Bloem |
| Kleur | Blauw, Groen, Wit |
| Milieu en gezondheid certificaat | Dit product is OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd. Dit betekent dat elk onderdeel is getest door onafhankelijke OEKO-TEX®-instituten en voldoet aan strenge normen voor schadelijke stoffen. |
| Fabrikant | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Beoordelingen
Fijne plaid
Fijne grote plaid, goede kwaliteit, makkelijk te wassen.
Naam: Maryo
Super
Suficient de calduroasa se spala usor se pastreaza bine materialul super multumita
Naam: Cristina
Pretty throw
Great throw/blanket. Have several of these. They wash well and are a great addition to any part of your home. Bargain price and very well made. Love them!
Naam: Kathryn Matthews
топ!
я не очікувала, що такий тоненький легкий плед з поліестеру буде таким теплим! Синтетичні матеріали стають все досконаліше. Для мене це ковдра на цілий рік, бо коли взимку в крвартирі 20-18 градусів, то мені дуже тепло з ним, можу лише в ноги кинути ще один плед, влітку в моїй квартирі приємно прохолодно навіть коли на вулиці спека, то теж під цим пледом сплю. Тупо неймовірно класний продукт за таку ціну! Я мала від Jysk з льоном ковдру і вона збилася, шелестить і не мала якоїсь особливої прохолодності для літа а от взимку під нею холодніше. Я рекомендую і мабуть куплю ще в гостьову кімнату подібну ковдру-плед, може тільки в іншому дизайні. Але якщо ви мерзляк, то це точно не ваш варіант, бо вона тоненька. Мені ж це ідеальний варіант ковдри
Naam: Катерина
Prošívaná deka
Dokonalé, roztomilé a hifi se kamkoliv
Naam: Super
Mosható
Betegnek vettük paplan helyett. Jól mosható. Nem megy össze, nem csomosodik. Több, mint fél éve naponta mossuk.
Naam: Margo
Este top premium!
Am luat-o a patra oară, și o folosesc de când a apărut în gamă! Este frumoasă, nu încinge, se comportă excelent la spălat, atât umplutură cat și materialul în sine. Nu veți fi dezamăgiți de achiziție, garantat!
Naam: Cristi
Oké
Mooie plaid
Naam: Vandenbroucke Nathalie
Katarzyna
Bardzo dobrej jakości koc, który może służyć jako narzuta. Nie zmienia kształtu i faktury w praniu, szybko wysycha. Wygodny i praktyczny.
Naam: Katarzyna
Koc pikowany FRESIA
Ładny i przyjemny w użyciu
Naam: Marta
Levering
Wanneer je online bij JYSK winkelt, dan kun je kiezen uit verschillende bezorgmogelijkheden, zowel naar een JYSK-winkel bij jou in de buurt, direct bij je thuis of op je werk:
Click & Collect - Geen verzendkosten
Met Click & collect kun je artikelen online reserveren en deze afhalen in een JYSK-winkel naar keuze. Wanneer je artikelen online reserveert, bevestigt JYSK binnen 30 minuten dat jouw bestelling klaar is om te worden opgehaald.
Aan Click & Collect zijn geen extra kosten verbonden en je betaalt pas voor de gereserveerde artikelen wanneer je deze ophaalt in de winkel.
Ophalen in de winkel - Geen verzendkosten
Online vind je een nog breder assortiment dan in onze winkels. Je kunt online jouw bestelling plaatsen en betalen en er voor kiezen om jouw bestelling bij een winkel te laten bezorgen. Je haalt de bestelling vervolgens op zodra deze voor je klaarstaat. De winkel informeert je hierover.
Houd er rekening mee dat voor sommige artikelen deze service niet beschikbaar is, vanwege het gewicht of verpakkingsproblemen.
Thuisbezorgen kleine pakketten - Bekijk de bezorgkosten
Wanneer je online bij JYSK winkelt, kun je er altijd voor kiezen om jouw aankoop thuis te laten bezorgen, op je werk of op een ander adres dat voor jou beter uitkomt. Kleine pakketten worden per post verstuurd of door een pakketservice.
Thuisbezorgen grote pakketten, cargo - Bekijk de bezorgkosten
Bij de aanschaf van een groot en zwaar artikel, zoals een matras, bank of andere grote meubels, vinden veel klanten het prettig om deze thuis te laten bezorgen. JYSK werkt samen met bekende en betrouwbare bezorgbedrijven over de hele wereld voor het bezorgen van deze pakketten, om er voor te zorgen dat onze bezorgservice betrouwbaar en punctueel is. Klanten kunnen kiezen tussen levering tot aan de deur, dit betekent dat het artikel niet naar binnen wordt gebracht, of er kan gekozen worden voor dat de bezorgers het artikel neerzetten in de kamer waar jij jouw product graag wil hebben staan.
Alleen in de winkel
JYSK is er trots op om een ruim assortiment te hebben in zowel onze winkels als in onze online shop. In een aantal gevallen kan een specifiek artikel alleen maar worden gekocht door gebruik te maken van Click & Collect of het direct te kopen in onze fysieke winkels. Dit kan het geval zijn met kwetsbare en breekbare artikelen, artikelen uit de sale, artikelen die uit het assortiment gaan of artikelen die slechts voor een korte periode worden verkocht.
Bezorgkosten
Lees hier meer over onze bezorgmogelijkheden en bezorgkosten.
